Dažniausiai užduodami klausimai

1. Koks minimalus užsakymo kiekis?

Minimalus užsakymo kiekis yra 5 Jūsų pasirinktos prekės, nepriklausomai nuo fasuotės dydžio (jei užsakoma mažiau nei 5 prekės, taikomas 3.99 € Pakavimo mokestis).

Pavyzdys:

2 vnt. Lazdynų riešutai gliaudyti 1kg;
1 vnt. Raudonosios pupelės 1kg;
1 vnt. Kukurūzų dribsniai 0.5kg;
1 vnt. Kakavos milteliai 1kg.

Viso: 5 vienetai Jūsų pasirinktų prekių.

2 .Ar galima įsigyti mažesnę ar didesnę fasuotę, jei prie prekės pavadinimo nurodytas fasuotės dydis pvz.: Kukurūzų spragėsiai su karamele 0.5kg?

Produktą galima įsigyti tik tokioje fasuotėje, kuri nurodyta prie prekės pavadinimo. Norint užsisakyti daugiau galima pasirinkti didesnį prekių kiekį.

3. Ar galima papildyti ar pakeisti užsakymą?

Tuo atveju, jei padarėte užsakymą ir jo neapmokėjote, užsakymas laikomas negautu. Šiuo atveju Jūs tiesiog turite suformuoti naują užsakymą ir jį apmokėti.

Jei padarėte užsakymą ir jį apmokėjote, užsakymas automatiškai pradedamas vydyti ir jo papildyti ar pakeisti negalima. Šiuo atveju reikia formuoti naują užsakymą.

4. Padariau užsakymą šiandien, ar gausiu prekes rytoj?

Užsakymas laikomas gautu nuo to momento, kai Pardavėjas gauna užsakymą ir apmokėjimą iš Pirkėjo. Jei padarėte užsakymą šiandien ir apmokėjote už prekes, o Pardavėjas gavo apmokėjimą iki 11.00 val., prekės  bus išsiųstos šiandien ir jas gausite rytoj. Jei pasirinktas apmokėjimo būdas apmokėti už prekes kurjeriui jas pristačius, užsakymas laikomas gautu nuo jo padarymo.

Prekes pristatome tik darbo dienomis.
Paprastai prekių pristatymas užtrunka iki 2 darbo dienų.

5. Ar yra galimybė atvykti atsiimti prekes.

Prekes pristatome kurjerių pagalba Jūsų nurodytu adresu arba Jums pageidaujant į Venipak pick up punktus (jeigu siunta neviršija 10 kg.), iš kurių galite atsiimti prekes Jums patogiu metu. Atvykti ir atsiimti prekes pas mus, galimybės nėra.

6. Kokia yra pristatymo kaina?

Pristatymo kaina yra 2.49 €, užsakius prekių už 60.00 € ir daugiau taikomas nemokamas prekių pristatymas. Pristatymas Neringos savivaldybėje kainuoja 24,20 €, nepriklausomai nuo krepšelio dydžio.

7. Ar pristatote prekes užsienyje?

Prekes pristatome tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Užsiregistruokite www.riesutaijums.lt el. parduotuvėje
Gaukite geriausius pasiūlymus
Stebėkite savo užsakymus
Užsiregistruoti
Jau registravotės?
Pamiršote slaptažodį?
Pamiršote slaptažodį? Prašome įvesti Jūsų prisijungimo vardą arba el.paštą. Mes Jūms atsiųsime el.laišką su slaptažodžio keitimo nuoroda.
We do not share your personal details with anyone.
Sklandžiam svetainės veikimui, Jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus. Naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Plačiau
Gerai
0
Krepšelis