Kilmės šalis: Ispanija
„LA CHINATA“ baltojo tuno ir raudonųjų pipirų užtepėlė, 120 g
3.20 €
Aprašymas
Baltasis tunas, dar vadinamas Bonito, pasižymi švelniu skoniu ir neutraliu aromatu. Užtepėlėje tuno skonį subtiliai pabrėžia raudonojo pipiro prieskonis. Lengvo ir subtilaus skonio užtepėlė puikiai derės su šviesia duona ar krekeriais.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 134 kcal/558 kJ, riebalų 6,6 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1,3 g, angliavandenių 5,0 g, iš kurių cukrų 1,0 g, baltymų 15,0 g, druskos 1,4 g.
Sudedamosios dalys: Bonito baltasis tunas 45%, tunas, pirmo spaudimo alyvuogių aliejus (11,9%), karvės pieno milteliai, bulvių košė, kiaušinis, pipirai (4%), vyno actas, druska, prieskoniai. Sudėtyje yra žuvies, pieno, kiaušinių. Laikyti kambario temperatūroje, vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo šviesos ir šilumos. Atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per 7 dienas.
Papildoma informacija
Svoris | 0.120 kg |
---|